محلول سپتی سرفیس نولتی ضد عفونی کننده الکی و پاک کننده کف وسطوح مراکز بهداشتی و درمانی ٬ بانک ها و امکان ورزشی

پاکسازی و ضدعفونی سطوح در قسمت های  مختلف بیمارستان و به ویژه اتاق بیماران برای کاهش عفونت های بیمارستانی امری لازم و ضروری است . مطالعات فراوانی نشان داده است که ویروس ها و باکتری ها و آلودگی های بیمارستانی سطوح متخلخل و غیر متخلخل را آلوده میکنند. ای سطوح آلوده به عنوان منبعی برای انتقال میکروارگانیسم های بیماری زا ٬ ب طور مستقیم از طریق تماس بیمار با محیط و یا به طور غیر مستقیم از طریق آلوده سازی دست کادر درمانی و دستکش آنها عمل می‌کند . 

محلول ضد عفونی الکلی دست نولتی

مطالعات و تحقیقات علمی بیان گر این مطلب است که اغلب عوامل عفونت ها ی فردی توسط دست ها منتقل می شود . از این رو رعایت بهداشت فردی و دست به عنوان یک اصل اساسی در کنترل عفونت شناخته می شود .
محلول دست نولتی یک ترکیب اتانولی آنتی سپتیک بسیار قدرتمند ٬ با اثر گذاری سریع ٬ موثر بر طیف وسیعی از بیماری ها شامل انواع باکتری ها ٬ ویروس ها و قارچ ها می باشد . این محصول به دلیل دارا بودن عصاره آلوئه ورا که حاوی ویتامین های E,D,A  می باشد و گلیسیرن موجب آبرسانی به پوست شده و از خشکی و حساسیت های پوستی ( اگزما ) جلوگیری میکند . همچنین به دلیل وجود اتانول در زمانی کمتر از ۶۰ ثانیه بروی ویروس ها اثر گذار است .

محلول کنسانتره ضدعفونی کننده میوه جات و سبزیجات

سبزی و میوه های تازه فواید فراوانی دارند و کارشناسان تغذیه توصیه میکنند روزانه وعده های مناسبی برحسب نیاز تکمیلی بدن مصرف شود . امروزه با تغییرات اکوسیستم ها و رفتار غذایی و رژیم های گیاهی زندگی گیاه خواری مورد توجه بسیاری از افراد جامعه قرار گرفته است . اما گاهی بی توجهی به نکات بهداتشی هنگام شستشو و پاکسازی این مواد ٬سبب ایجاد مسمومیت می شود .
محلول ضدغفونی کننده میوه و سبزیجات نولتی با دارا بودن قدرت میکروب کشی بالا و موثر بر طیف وسیعی از میکروارگانسیم ها در کاهش بار آلودگی میوه وسبزیجات نقش بسزایی دارد .

محلول ضد عفونی الکلی دست جراح و کادر اتاق عمل نولتی

جراحان و پزشکان و متخصصان به طور معمول ٬ برای از بین بردن شرایط انتقال و ممانعت از رشد میکروارگانیسم های ساکن ٬ ضدعفونی کردن دست را پیش از آغاز جراحی انجام می دهند . ضدعفونی کردن محیط جراحی و محل جراحی انتقال بیماری و عفونت را در کاهش می دهد .

محلول ضد عفونی کننده و پاک کننده ابزار پزشکی و دندانپزشکی

محلول ضد عفونی نسل جدید نولتی برای ضدعفونی و پاک کنندگی ابزار آلات مختلف پزشکی را فراهم نموده است و به نحوی که علاوه بر خاصیت پاکسازی منحصر به فرد ٬طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها را به راحتی از بین برده و سبب کاهش خطر انتقال عفونت توسط ابزار می گردد .

محلول کنسانتره ضدعفونی کننده و پاک کنند البسه ٬ ملحفه و منسوجات

با بررسی های علمی فراوان نشان داده است که البسه و منوسحات به علت تماس مستقیم با محیط نقش بسیار مهمی در انتقال عفونت در محیط های عمومی و حتی در خانه ایفا میکنند . تحقیقات انجام شده بیانگر این مطلب است که لباس ها حامل انواع میکروارگانیسم ها پاتوژن از جمله استافیلوکوکوس اورنوس مقاوم به متی سیلین است . باتوجه به افزایش نگرانی ها در مورد گسترش عوامل بیماری زا بویژه در بیمارستان ها و شیوع میکروار گانیسم های مقاوم به درمان ٬روش های کاربد یه جهت جلوگیری و شیوع بسیار مورد توجه قرار گرفته است . شست شو و ضدعفونی صحیح البسه و منسوجات با استفاده از مواد ضد عفونی کننده مناسب یکی از مهمترین این روش ها می باشد .  

محلول کنسانتره ضدعفونی کننده و پاک کنند کف و سطوح عمومی

این محلول یکی از محصولات بهداشتی این شرکت بوده که با توجه به استانداردهای بهداشتی و داروی روز دنیا هماهنگ بوده و از ترکیبات ویژه جهت حفاظت از پوست نیز در آن بهره گرفته شده است تا علاوه بر حفظ ایمنی و بهداشتی فرد لطافت و زیبایی دستان را نیز حفظ می‌کند.

محلول ضد عفونی الکلی محل تزریق و جراحی های کوچک ( آماده به مصرف ) نولتی

استفاده از ترکیبات آنتی سپتیک به منظور کاهش بار میکروبی پوست بیماران پیش از انجام هرگونه عملیات تهاجمی مانند تزریقات و عمل جراحی ٬ امری ضروری است. محلول ضد عفونی کننده نولتی پرپ که ترکیب الکل های سریع الاثر سطح بالا می باشد ٬ قادر است به خوبی سطح پوست را از اجرام میکروبی پاکسازی نموده و شرایط را جهت انجام تزریقات و جراحی های ایمن فراهم آورد.